Co to jest test MRT?


 

 

Test MRT to wg mnie najlepsza i najbardziej wiarygodna obecnie metoda wykrywania stanów nadwrażliwości na pokarmy, składniki leków oraz dodatki do żywności

👍Nie wykonuję ani nie polecam żadnych innych testów, włączając również wszelkie testy IgG na nietolerancję .
👍Od bardzo dawna wykonuję u swoich pacjentów testy MRT a w zeszłym roku byłam ekspertem w programie Urodabeztabu przygotowanym przez portal Wirtualna Klinika w dziale dotyczącym żywienia i dietetyki, gdzie omawiałam celowość wykonywania testów MRT w aspekcie medycyny przeciwstarzeniowej i starzenia się.
👍Test MRT pozwala na określenie stopnia reakcji na poszczególne substancje. Istotą testu MRT jest pomiar całkowitej objętości komórek immunologicznych krwi i płynu pozakomórkowego po ekspozycji próbki krwi na dane antygeny (pokarmy i dodatki chemiczne). Jest to jedyny test który nie bada pojedynczych mediatorów, ale wszystkie wyzwalane przez komórki obwodowe krwi pacjenta. Oxford Biomedical Technologies przeprowadził badaniami podstawie których można stwierdzić, że to mediatory uwalniane przez leukocyty– zarówno komórki żerne (granulocyty i monocyty) jak i limfocyty T– są odpowiedzialne za stan zapalny, jego następstwa oraz wszelkie objawy, a nie domniemana obecność przeciwciał IgG.

👍Na podstawie wyniku testu opracowany jest program LEAP czyli indywidualnie zaprojektowany sposób żywienia , który może być stosowany przez całe życie. Moja rola to także przekonanie pacjentów do przyzwyczajenia się i zmiany stylu życia, poprzez potraktowanie tego programu jako naturalny element swojego codziennego życia. Test MRT pozwala poprawić nie tylko ogólne samopoczucie, lecz także utrzymać prawidłową wagę ciała oraz zdrowy wygląd. Także umożliwia zmniejszenie ryzyka wielu chorób, w tym nowotworowych i autoimmunologicznych.

Po szczegóły zapraszam https://urodabeztabu.pl/specjalistka-od-medycyny-zywienia/

Previous Kuchnia i medycyna
Next Cieciorka to nie tylko hummus

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 1 =